Cizinec přehled

Cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347752/bmid_cizinec-5qp-347752.jpg 4 141 141

Shelby přišla o manžela a vzápětí i o všechny iluze…Ten okouzlující Richard, který ji hýčkal jako princeznu, jí zanechal obrovské dluhy. Když pak otevře jeho bankovní schránku, zjistí ke svému úžasu, že její manžel nezemřel. On totiž vůbec neexistoval.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

The Liar , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cizinec. Přihlašte se a napište ho.

pip11
02.09.2022 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo. Napínavý příběh, který byl současně i pohodový, všeho tak akorát. Prostředí skvělé, hned bych tam jela, postavy zajímavé a sympatické, tedy kromě záporáků.

Kudík
12.06.2022 3 z 5

Čtení opět zajímavé, alespoň při představě Shelbyiny pětiletky s "Richardem". Pár výhrad však mám, ale co nemohu upřít je naprosto úžasná až pohádková rodina okolo Shelby, od bratrů, rodičů, prarodičů, roztomilé dcerky přes kamarádky jako Emmy Kate či Tansy nebo Crystal. No a truhlář Griff byl už pouze příslovečnou třešinkou. Co mi vadilo, byla rozsáhlost díla, které mohlo být o 100 a více stran kratší, protože zápletka s akční vsuvkou proběhne v samém závěru na pár stránkách. Pachatel je zřejmý velmi brzy a ani motiv není překvapením. Pouze to, že se Shelby ze všeho tak rychle dostala. 3,49*.

Radka1727
14.05.2021 4 z 5

Skvělá oddechovka, zápletka byla sice předvídatelná, ale nechybělo napětí a romantika. Možná by stačilo méně stran. Muž jako Griff je snem nás všech ..........

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cizinec v seznamech

v Právě čtených1x