Citový svet mladého človeka přehled

Citový svet mladého človeka
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481132/bmid_citovy-svet-mladeho-cloveka-sSj-481132.jpg 4 1 1

Kniha je pokusom o psychologickú charakteristiku emocionálno-citového života adolescentnej mládeže. Poznatky uvedené v knihe však presahujú obdobie adolescencie a zasahujú aj do mladšieho dospelého veku. V šiestich kapitolách autor rozoberá adolescenciu ako takú, históriu názorov na emócie a city, ich vývin a zrenie, vonkajšie prejavy citov, správanie adolescentov a vzťahy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Citový svet mladého človeka. Přihlašte se a napište ho.

JankoStirbey
24.09.2021 4 z 5

Ide o knihu populárnu, určenú širokej verejnosti - autor sa v nej teda zameral na to najzaujímavejšie a snažil sa to napísať zrozumiteľne, čo sa mu aj podarilo. Preto nie je od tejto útlej knižky možné očakávať hlboké a rozsiahle rozbory. O čom však kniha je? Nepovedala mi nič nové o mne no pomohla mi pochopiť všetko čo sa vo mne odohralo a prečo sa to tak odohralo, v podstate dala "logiku" môjmu konaniu a mysleniu - netvrdím, že bolo logické len proste chápem prečo k určitým veciam došlo a zisťujem, že sú vcelku normálne. Naše vnútro ma fascinuje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Citový svet mladého človeka v seznamech