Číselné jméno přehled

Číselné jméno https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525494/bmid_ciselne-jmeno-6543ae72d8c3d.jpg 5 211 211

Čtvrtý díl nejúspěšnější ruské fantasy série o kouzelnících, kteří čarují s časem. Vasilisa se stěhuje na Černovíl, kde konečně začíná studovat to pravé časodějnictví. Od nové kamarádky Bouřky se tu naučí nejen okřídlený boj, ale i bojové efery. Doba je zlá a každý se musí umět postarat sám o sebe. Klíčníci se chystají na výpravu do Rozeklaného zámku hledat kouzelné komnaty. Ale nic není jednoduché. O odhalení tajemství starobylého zámku neusilují pouze oni. Najde Vasilisa záhadnou Černou komnatu? Jaké tajemství se v ní ukrývá?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Часовое имя , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Číselné jméno. Přihlašte se a napište ho.

11191
10.05.2024 3 z 5

Zatím nejlepší díl.

E_Lan
28.04.2024 4 z 5

Velmi dobré pokračování. I tentokrát plno fantazie, staří známí, napínavý děj a docela dobré zadělání na rozuzlení celé série. Děti to baví, pro mne je to malinko nastavovaná kaše, ale ze zajímavého fantasy prostředí.

Ailee
22.02.2024 3 z 5

Akčnější, to možná ano. Ale pořád zmatek a jen věcné hádky jak mezi nepřáteli tak i přáteli. Bohužel, mne to nezaujalo. Dočítám jen proto, že nesnáším nedočtené série.

Knižní novinky (12.3. - 25.3.)

07.03.2018

Kniha Číselné jméno v seznamech