Čierny přehled

Čierny
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447172/bmid_cierny-9Wp-447172.jpg 3 2 2

Blížia sa voľby a osoby spriaznené s členmi odchádzajúcej vlády sa potrebujú zbaviť nepohodlných podnikateľov. V pizzerii Capone v Dunajskej Strede opäť dochádza ku krvavému masakru, tentoraz je vystrieľaná šesťčlenná skupina mafiánskeho gangu Rózsovcov. Avšak medzi dvoma náhodnými obeťami je aj Jana, ktorá v tom čase prežíva manželskú krízu s Adamom. Prípadu sa ujíma Adrián, mladý bratislavský kriminalista, Adamov spolužiak a kamarát. S výsledkami je oboznamovaný aj Adam, ten sa však so stavom vyšetrovania nedokáže zmieriť a vezme spravodlivosť do vlastných rúk. Pochmúrne ladený, nervy drásajúci triler o prepletení organizovaného zločinu, podnikateľského prostredia a vysokej politiky, plný napätia, sexu, moci, násilia a neočakávaných odhalení. Dokáže osamelý pomstiteľ napraviť nespravodlivosť?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čierny. Přihlašte se a napište ho.

Majto
25.01.2023 4 z 5

Mám za sebou tretiu knihu tohoto autora a som viac ako spokojný. Pútavý thriller, ktorému nechýba takmer nič. Zatiaľ každá kniha mala svoj ksicht a v podstate sa ani netvárili ako diela jedného autora. Teším sa na ďalšie, ktoré som už kúpil.

Knižní novinky (29. týden)

12.07.2020

Knižní novinky (28. týden)

05.07.2020

Kniha Čierny v seznamech