Chvalozpěvy přehled

Chvalozpěvy https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66586/chvalozpevy-BDC-66586.jpg 4 21 21

Čtrnáct zastavení a zamyšlení nad knihami, čtrnáct hovorů se čtenářem čtoucím víc než reklamní slogany a návody k upotřebení.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chvalozpěvy. Přihlašte se a napište ho.

Georgie1
04.09.2022 3 z 5

V dávných dobách jsem si knihu koupila a po více než dvaceti letech na ni došlo. K panu Horníčkovi chovám úctu a ráda jsem se podívala do jeho duchovních a literárních zákrut. Provedl mne díly, která jsem (snad ke své ostudě) nečetla. Zejména ruští spisovatelé mne nejspíš už i minou, avšak jsou tu popsána i díla, která vzbudila mou zvědavost po bližším poznání. Nebylo to lehké oddechové čtení, ale jsem ráda, že jsem knihu neodložila předčasně, neboť bych přišla o spoustu inspirace. Stojí za to podívat se na známá díla jinýma očima.

lordchaos
19.03.2021 4 z 5

Pro mě to byla zajímavá inspirace k další četbě. Tak nějak by mohly vypadat učebnice literatury. Dokáže navnadit, vzbudit zájem... Někteří autoři mě pak sice ve výsledku tolik neoslovili, ale to není chybou knihy. Naopak jsem díky Horníčkovi našel a přečetl poklady (např. Ota Pavel), které jsem doposud znal jen ze školní lavice (a asi i z toho důvodu se jim vyhýbal).

radusak9806
25.11.2020 5 z 5

Tuhle knihu budete jedním dechem milovat a druhým dechem nebudete vědět, co ze zmíněných knih číst dříve.
Pecivál jednou, pecivál vždycky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chvalozpěvy v seznamech

v dalších seznamech1x