Chvála psychoterapie přehled

Chvála psychoterapie https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191987/chvala-psychoterapie-191987.jpg 4 109 109

Na základě svých pětatřicetiletých zkušeností na poli psychoterapie pojal Yalom svou knihu Chvála terapie jako průvodce úspěšnou psychoterapií. Knihu tvoří pětaosmdesát krátkých kapitol, jež představují směsici myšlenek a technik, které se autorovi při jeho vlastní terapeutické práci osvědčily. Yalomovy úvahy doplněné vlastními zkušenostmi a případy z praxe mohou obohatit terapeutický proces nové generace psychoterapeutů a jejich klientů... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Portál

Gift of therapy , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chvála psychoterapie. Přihlašte se a napište ho.

lencin
26.12.2023 5 z 5

Výborná kniha (nejen) pro psychoterapeuty a jejich pacienty

kinee
31.01.2020 5 z 5

DOPORUCUJI nejen psychoterapeutum, ale i lidem, kteri radi ctou knizky podobnych zanru. Jsou to ruzna doporuceni pro terapeuty, ktera mi davaji smysl, vlozena do prikladu ze skutecne praxe Yaloma. Ten mel proste pocit, ze na sklonku zivota by se rad s ostatnimi podelil o sve zkusenosti, ktere by mohli vyuzit i terapeuti dalsi. Za me vyborny.

Alteriol
02.10.2019 5 z 5

Jednoduše čitelná a srozumitelná kniha. Autor se zaobírá základními tématy týkajícími se psychoterapie. Doporučuji každému, kdo studuje či praktikuje psychoterapii či psychologické poradenství.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chvála psychoterapie v seznamech

v Právě čtených8x