Choroby vyčítané z tváre přehled

Choroby vyčítané z tváre
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362975/bmid_choroby-vycitane-z-tvare-Bna-362975.JPG 5 10 10

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Choroby vyčítané z tváre. Přihlašte se a napište ho.

Dáma s hrnstjm
07.11.2013

Knihu jsem koupila jako dárek a při té příležitosti prolistovala. Ač mě esoterické směry a léčitelství příliš neberou, kniha mě překvapila svojí praktičností. Text je v podstatě v menšině, převažují nákresy obličeje a jiných částí těla se stručnými popisky a komentáři. V některých případech jsem ale měla problém pochopit, co přesně se popisem a nákresem myslí, např. u výkladu k ušním boltcům. Kniha nepůsobí nijak šarlatánsky, informace je ovšem brát s jistou rezervou a spíš v rovině prevence, než nekriticky vykládat popsané znaky a diagnostikovat rakovinu sobě i všem lidem v okolí :) Knihu nehodnotím, jen píšu svůj názor.

Morsie
16.05.2013 5 z 5

Když si tuhle knížku maminka koupila, začala pak každého zkouma,t a pak nad ním vynášela diagnostické soudy. Bylo to docela vtipné, ale pak už to každému začínalo lézt na nervy. Mně to ale nedalo a tu knihu jsem si přečetla taky - no a byly jsme na to rázem dvě :D Ne musím upřímně říct, že je to moc povedená kniha, opravdu do detailu propracovaná... není v ní zapomenuto ani na tu poslední vrásku :D

vesirena
29.01.2013 5 z 5

SUPER KNIHA....velie pečlivě probrána diagnostika podle jazyka, zubů, tvaru uší, kůže, brady a mnoho dalšího ...dosud jsem takto zpracované v češtině neviděla...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Choroby vyčítané z tváre v seznamech