Chlapci a chlapi přehled

Chlapci a chlapi https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9601/mid_chlapci-a-chlapi-2u6-9601.jpg 4 70 70

Populární televizní seriál, který se přednedávnem vrátil na naše obrazovky, se dočkal také své knižní podoby. Povinná vojenská služba již pomalu patří minulosti a snad právě proto si příběh z kasáren našel opět své příznivce. Kdo by si nepamatoval Tomáše Soukupa a jeho trable s láskou, tlouštíka Guláše a šikanovaného Ctibora - Kyslíka? Nyní máte možnost si připomenout osudy našich hrdinů jinak než z televizní obrazovky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chlapci a chlapi. Přihlašte se a napište ho.

Knihochod
06.02.2023 5 z 5

O existencii tejto knihy som nemala najmenšie tušenie. To sa však zmenilo, keď som nastúpila do práce a moja úžasná kolegyňa ma vyviedla z omylu.

Seriál natočený podľa tejto knižnej predlohy som za celý svoj život videla niekoľkokrát spolu s mojim tatinom. A už od malého dievčatka ho zbožňujem (síce som nemala absolútne tušenie o čo v ňom ide, ale boli tam krásni chlapci) a keď ho dávajú v telke, vždy sa ku nemu rada vrátim a pozriem si ho znova.

Táto kniha nie je ani v najmenšom niečím výnimočným. Štýl, akým je napísaná je taký úplne obyčajný a čo sa týka celkového deja, ten sa od seriálu neveľmi odlišuje (práve ho davájú každú sobotu v telke, takže môžem zvesela porovnávať).

V normálnom prípade by som tento skvost zaradila do pomyselnej poličky “neurazí - nenadchne”, avšak skrz veľmi veľkú nostalgickú hodnotu hodnotím tak ako hodnotím.

Monike
22.01.2023 5 z 5

Díky CV jsem se dostala i k této knize. Seriál jsem viděla několikrát a o to lépe se mi četla kniha. :-)

MíšaS.
10.02.2022 3 z 5

Seriál se mi líbil více, ale i kniha je celkem v pohodě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chlapci a chlapi v seznamech

v Právě čtených1x