Chlap na roztrhnutí přehled

Chlap na roztrhnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500477/bmid_chlap-na-roztrhnuti-ICH-500477.jpeg 4 32 32

Nadšená budoucí maminka Emílie se na předporodním kurzu seznámí s podnikatelkou Leonií, které těhotenství úplně zničilo plány. Ačkoliv jsou jako voda a oheň, padnou si do noty. Další lekci mají absolvovat s tatínky svých dětí. Emílie přemluví manžela Petra, aby šel s ní, ale Leonie dorazí bez doprovodu. Jak by ne, když otec jejího nenarozeného dítěte je už na místě a sedí vedle Emílie! Kdo z téhle povedené trojice vypadne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Doppelt oder nichts sagt das Glück , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chlap na roztrhnutí. Přihlašte se a napište ho.

knihomolka525
01.02.2024 odpad!

kniha si své specifické čtenářky najde.Ale mě už přišlo otravné neustálé řešení těhotenství. Už když si Emílie nainstalovala do PC virus, aby mohla nalákat souseda na návštěvu.Vadily mi jména Emílie a Leonie.Na jménech není nic špatného , ale pojmenovat tak hlavní protagonistky mi přišlo přitažené za vlasy. Svatba erozvedených rodičů s novými partnery ve stejný den a zakomponovat do toho opět vsuvky s těhotenstvím.A nakonec příběh s inkubátorem to by nevymysleli ani Francouzi. No nic.

kusma
05.07.2023 4 z 5

Letní pohodová knížka, která dá, co očekáváte - nenáročné, nenapínavé čtení. Závěr byl až úsměvný, ale proč ne. Jako odpočinkové čtení ideální. Jen možná nečíst v těhotenství, to by mohlo někoho vyděsit, nebo spíš znepokojit ;)

Atara16
30.05.2023 5 z 5

Bláznivá knížka u které od poloviny víte jak to dopadne a stejně si ji chcete dočíst.

Vládce džinů, Spálené mosty a další knižní novinky (33. týden)

14.08.2022

Kniha Chlap na roztrhnutí v seznamech

v dalších seznamech1x

Autorovy knížky