Chyťte ho! přehled

Chyťte ho! https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45893/chytte-ho-45893.jpg 3 34 34

Chili Palmer série

Zobrazuje Hollywood přesně takový, jaký je, přitom je vtipný a nekonečně vynalézavý, dokonale synchronizovaný na tolika úrovních, že se z toho až točí hlava.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , S Aktuell

Get Shorty , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chyťte ho!. Přihlašte se a napište ho.

Jana Květoňov
28.10.2021 2 z 5

(SPOILER) Zcela souhlasím s Cagbelem. Něco mě vyloženě vytáčelo. Např. na s. 149: "Bylo slyšet kojoty, jak zavýjejí ve tmě." Zavýjejí! Paráda!! Nebo ty "světlohnědé kalhoty", jinde zas "světlomodré ponožky", ... Paní Alena Kováčová tady rozhodně příliš dobrou práci neodvedla. Kdyby odvedla, třeba bych tomuto románu Elmora Leonarda i lépe rozuměla.

Kinison
14.12.2020 2 z 5

Lehká a krátká satira poměrů v Hollywoodu s "gangsterským" pozadím.

Stejně jako film, který jsem viděl před drahnou dobou a při čtění knihy jsem si nevzpomněl ani na to, že jsem ho viděl, mi tato krátká kniha prosvištěla skrzeva hledí a zanechala pocit, že se nejedná o nijak vyjímečné dílo.

Cagbel
08.03.2019 2 z 5

Příběh se sice četl celkem dobře, ale spíše mě zklamal. Také se domnívám, že překlad byl na některých místech špatný a čtenář si tak jen musel sám domyslet správný smysl textu, jako např. na str. 258: ..... potom začal rozhánět dým před sebou. "Nevadilo by vám, chlapci, kdyby se tu kouřilo?" Harry rychle uhasil cigaretu: "Samozřejmě, že ne....." a podobných nesmyslů lze v knize najít víc. K příběhu se už určitě nevrátím, stačilo si ho přečíst jen jednou. Možná ale ze zvědavosti sáhnu po jiné knize Elmora Leonarda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chyťte ho! v seznamech

v Právě čtených1x