Chemie pro studijní obory soš a sou netechnického zaměření přehled

Chemie pro studijní obory soš a sou netechnického zaměření
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210865/chemie-pro-studijni-obory-sos-a-sou-n31-210865.jpg 5 3 3

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chemie pro studijní obory soš a sou netechnického zaměření. Přihlašte se a napište ho.

Marekh
28.11.2022 5 z 5

Tuto učebnici jsem si koupil na střední škole jako doplňkovou učebnici k učebnici PŘEHLED STŘEDOŠKOLSKÉ CHEMIE od J. Vacíka.

Tato učebnice je určena pro studijní obory SOŠ a SOU nechemického zaměření. Učebnice je přehledně zpracovaná. Z této učebnice jsem si vypsal hodně informací. Výklad učiva byl stručný, ale pochopitelný. Myslím si, že tuto učebnici využijí nejenom studenti nechemického zaměření, ale také studenti, kteří mají předmět chemie po celou dobu svého studia. Pro mě byla a je tato učebnice přínosná.

Učebnice obsahuje 5 částí: Úvod do studia chemie, Obecná chemie, Vybrané kapitoly z anorganické chemie, Vybrané kapitoly z organické chemie a Laboratorní práce. V závěru učebnice se nachází TABULKA CHEMICKÝCH PRVKŮ a SLOVNÍČEK DŮLEŽITÝCH CHEMICKÝCH POJMŮ.

Kniha obsahuje řadu ilustrací. Na konci každé kapitoly se nachází OTÁZKY A ÚKOLY.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chemie pro studijní obory soš a sou netechnického zaměření v seznamech

Autoři knihy

Ján Fabini