Chci si zorganizovat život přehled

Chci si zorganizovat život https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347799/mid_chci-si-zorganizovat-zivot-9Bv-347799.jpg 3 28 28

Zdá se vám život chaotický? Zasekli jste se v množství věcí, které vlastníte? Přemýšleli jste někdy nad tím, oč by byl život jednodušší, kdybyste si ho dokázali líp uspořádat? Ať už jste zaneprázdněný rodič, student nebo dokonce ředitel společnosti, vše zvládnete lépe, když budete organizovaní. Tato kniha vám pomůže zjistit, jaká je vaše organizátorská osobnost a styl, a jednoduše navrhne kroky k osvojení si snadných návyků, které potřebujete k úspěchu – od uklizení pracovního stolu až po zorganizování diáře a digitálního života. Tato kniha plná praktických řešení, tipů a inspirace vám umožní omezit nepořádek, chaos a stres a přinese mnohem více prostoru a volného času.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Esence

I Want to Be Organized: How to De-Clutter, Manage Your Time and Get Things Done , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chci si zorganizovat život. Přihlašte se a napište ho.

LadyCotton
13.09.2022 3 z 5

Pro začátečníky je to šikovná knížka, protože tam od všeho trochu, navíc v líbivém grafickém zpracování.
Pokud už jste pár knížek o úklidu apod. přečetli, tak se nedočtete asi nic moc nového.

Prske
27.06.2022 3 z 5

Tak vyloženě zlý to nebylo, Kondo je asi lepší, ale i tady jsem našla něco užitečného. Ale co se mi fakt líbí je grafické zpracování! :)

knihyKeMne
30.05.2022 4 z 5

Malá knížečka popisuje principy, jak si zorganizovat snad úplně všechno, od nepořádku přes zaměstnání a tak dále až po finance. Přitom obsahuje zajímavý design a minimum textů - fakt jen to nejdůležitější. Možná jsou to všechno věci, které jsou popisovány i jinde; mně se líbí, jak je to pěkně všechno shrnuto na jednom místě. Protože každá z uvedených oblastí by jinak vydala na samostatnou knížku. Tohle vám ušetří čas.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chci si zorganizovat život v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x