Chata vo Švajčiarsku přehled

Chata vo Švajčiarsku https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507574/bmid_chata-vo-svajciarsku-7hS-507574.jpeg 4 1653 1653

Pohodlne sa usaďte do svojho obľúbeného kresla, zababušte sa do deky a pri šálke lahodnej horúcej čokolády sa začítajte do romantického príbehu o zasnežených vrcholkoch švajčiarskych Álp a jednej mimoriadnej láske, ktorá svojou vrúcnosťou dokáže roztopiť ľady a zahriať srdce. Mína je trošku ako neriadená strela, no práve preto ju majú jej priatelia tak radi. O to viac je pre ňu šokujúce, keď ju muž, ktorého miluje, opustí práve pre jej nespútanú povahu. V hĺbke svojej duše však Mína verí, že šálka horúcej čokolády dokáže vyriešiť všetky problémy. A tak sa jedného dňa zbalí a vyrazí za dobrodružstvom do Švajčiarska, pod zasnežené vrcholky Álp. Je odhodlaná dať svojmu životu novú šancu a znova v sebe zapáliť stratenú iskru. V útulnej horskej chate sa rozhodne riadiť jasnými pravidlami: litre horúcej čokolády sú povolené, muži sú zakázaní. Lenže hlava srdcu nerozkáže... Hlavne keď sa na scéne objaví príťažlivý Luke, pri ktorom sa Míne podlamujú kolená...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Swiss Ski Chalet , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chata vo Švajčiarsku. Přihlašte se a napište ho.

terinkha
15.05.2024 4 z 5

15/2024
Hezký to bylo! Milý, nenásilný, takový roztomile zamilovaný, přišlo mi, že mezi Minou a Lukem to fakt jiskřilo, dobře se to četlo, protože prostě Švýcarsko, takže co víc chtít?
Já jsem spokojená, účel to splnilo, hlavu jsem si vymazala.
Hezký 4 hvězdy, 80 %.

Věra91
12.05.2024

Oddechová kniha od mé milované autorky. Opět mě přenesla do Švýcarska, sbíhali se mi sliny na ty dobroty o kterých mluvila.

ivca79
02.05.2024 4 z 5

Opět oddechovka od Julie Caplin

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Ticho ve tmě, Pak ses objevila ty a další knižní novinky (5. týden)

29.01.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Chata vo Švajčiarsku v seznamech

v Právě čtených31x