Charleyova teta přehled

Charleyova teta https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71323/charleyova-teta-71323.jpg 5 54 54

Klasická veselohra anglického autora je o dvou oxfordských studentech, Charliem a Jackem, kteří se chystají pozvat dívky svého srdce na milostnou schůzku. Tu však s ohledem na svou stydlivost i možné snadnější získání obou dívek hodlají zinscenovat jako setkání s Charlyovou tetou. Zlomyslná náhoda spolu s dluhy, typickým to průvodcem studentských let v každé zemi a době, zaviní, že v roli Charleyovy tety vystoupí poněkud rozmazlený student Babberley.... celý text

Literatura světová Divadelní hry
Vydáno: , Artur

Charley´s Aunt , 1892

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Charleyova teta. Přihlašte se a napište ho.

Nombeko
06.07.2015 5 z 5

Knihu jsem si pořídila a přečetla na základě divadelní inscenace, která mě velmi pobavila a u knihy to nebylo jinak

Sněžková
03.07.2015 5 z 5

Skvělá kniha, inscenace s Lubomírem Lipským i poslední verze, kterou jsem viděla v divadle Na Fidlovačce s Radkem Holubem. Jednoduchý příběh se zápletkou jak z bláznivých grotesek.

simi7909
19.04.2015

Chcela by som verziu knižnu len je vypredana cez internet neviete mi niekto povedat kde ju zohnat??? Dakujem

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Charleyova teta v seznamech

Autorovy knížky