Charisma mýtů zbavené přehled

Charisma mýtů zbavené https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217270/charisma-mytu-zbavene-217270.jpg 4 13 13

Autorka popisuje charisma jako dovednost, kterou se lze naučit a procvičovat. Kniha poskytuje konkrétní návod, jak zvládnout tři nezbytné předpoklady osobní přitažlivosti. Jakmile ovládnete základy schopnosti okouzlovat, naučíte se, jak projevit charisma i v obtížných situacích. Naučíte se, jak se stát člověkem, který má vliv, je přesvědčivý a inspirující.... celý text

Vydáno: , BizBooks

Charisma myth

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Charisma mýtů zbavené. Přihlašte se a napište ho.

jprst
23.07.2021 4 z 5

Rozhodně to nefunguje stoprocentně, ale dost rad lze dobře využít (vyzkoušel jsem v praxi s docela slušnými výsledky). Za přečtení to stojí a využití má každý čtenář ve svých rukách.

knižní_Káťa
21.06.2020 4 z 5

Knihu jsem koupila za 39 kč v levných knihách. Moc jsem toho od ní nečekala. Ale nakonec? Velmi překvapila! Čtivo je zejména pro ty, kteří chtějí působit lépe na druhé. Myslím ale, že je publikace velmi dobrá i pro osoby, které se samy ve společnosti necítí dobře a neví, jakým způsobem komunikovat.

___michal_
11.02.2019 5 z 5

Vynikající kniha, která opravdu člověku něco dá. Je plná praktických tipů a návodů, za mě jednoduše jedna z nejlepších knih z oblasti seberozvoje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Charisma mýtů zbavené v seznamech

v Právě čtených4x

verbální (slovní) komunikace rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Autorovy knížky

Olivia Fox Cabaneová