Cesty osudu přehled

Cesty osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221429/cesty-osudu-221429.JPG 4 42 42

Ellie Nightingaleová bola ešte celkom mladá, keď jej uniesli dcérku. Ani po takmer štvrťstoročí sa, už vydatá a renomovaná psychologička, nevie zmieriť s touto stratou. Spolu smanželom, lekárom Paulom, ktorého hlavným úsilím je starať sa o najmenších pacientov, chcú adoptovať dieťa. Do deja vstupuje Kate, bývalá parkúrová jazdkyňa, ktorá sama má adoptovanú dcéru Skyler. O nej sa dozvedá, že nie je sirotou a jej matka žije. Skyler skoro spozná osudovú lásku a pod vplyvom závažných okolností dospeje k dôležitému rozhodnutiu dieťa, ktoré nosí pod srdcom, dá na adopciu. Zdá sa, že kruh sa uzatvára a mnohé tajomstvá sa dostanú na svetlo.... celý text

Literatura světová Romány Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Trail of secrets , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesty osudu. Přihlašte se a napište ho.

maličkán
včera 4 z 5

Čtivý psychologický román. Některé pasáže zbytečně prodlužované.

Iva64
01.01.2024 5 z 5

Kniha mi naprosto pohltila. Poutavý a napínavý příběh do poslední stránky.

georginaa
20.10.2020 4 z 5

Elin bylo uneseno miminko a po dvaceti letech adoptuje dítě, které je vlastně její vnučkou. Poznává pravdu , že je to vlastně dítě své dcery, která byla unesena. Velice zamotaný příběh a osud si velice pohrál s postavami. Kde by se po celé zemi mohlo tohle stát, taková náhoda, nicméně příběh je čtivý a zajímavý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesty osudu v seznamech

v Právě čtených2x