Cestou do nebe přehled

Cestou do nebe
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114194/mid_cestou-do-nebe-kOo-114194.jpg 4 8 8

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cestou do nebe. Přihlašte se a napište ho.

Hanjimka
13.05.2023 3 z 5

Nejsem čtenář povídek, ale v době čtecí krize v nemocnici mi tahle kniha stačila. A Irské spisovatelky mě mile překvapily.

ladyfromskye
08.09.2022 5 z 5

Jestli něco irští spisovatelé a spisovatelky umí, tak je to žánr povídky. Ještě jsem nečetla žádnou (a že už jsem jich přečetla dost), která by mě nepřikovala ke stránkám a nepřinutila mě číst tak dlouho, dokud ji nepřečtu.
Nejinak jsem to měla s Cestou do nebe. Každá z povídek vás chytne hned po první větě a nejdéle po té desáté už usilovně přemýšlíte, jak tohle asi tak může skončit, a zároveň čtete a čtete a čtete... A přitom jsou to všechno povídky z našeho běžného života.
Všem autorkám ve výboru opravdu velká poklona a já se jdu shánět po jejich tvorbě, která u nás vyšla.

medlovice
20.07.2020 3 z 5

Kniha povídek se hodnotí těžko. Každý spisovatel píše jinak a každá povídka je jiná. I když mají společné téma, některá mi nesedla. Pro emancipované ženy , feministky a svobodomyslné ženy je lákavým čtením, pro mě hlavně nahlédnutím do Irska , do duše lidí z té krásné země.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cestou do nebe v seznamech

v Právě čtených1x