Čestný doktor přehled

Čestný doktor https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241031/bmid_cestny-doktor-Bhk-241031.jpg 5 3 3

Když Jane Courtová studovala medicínu, setkala se s doktorem Marcusem Grangerem a zamilovala se do něj. Tehdy jí ho ovšem přebrala její nejlepší kamarádka a provdala se za něj. Teď, po sedmi letech, pracuje Jane jako lékařka v malé nemocnici a pečlivě buduje svou kariéru. Jaké je však její překvapení, když se dozví, že do nemocnice má nastoupit právě Marcus, který ovdověl a vychovává malého Bena. Jane si brzy uvědomí, že její láska k Marcusovi po letech neztratila na síle, ale bojí se, že jeho srdce stále patří jeho zemřelé ženě Katrině. Až teprve malá nehoda, po které Jane skončí v nemocnici, odhalí jejich pravé city!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The honourable doctor

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čestný doktor. Přihlašte se a napište ho.

MinaHawke
18.12.2021 5 z 5

Tak to bylo vážně hezké. To byla láska.

FairyD.
11.06.2020 5 z 5

Prečítane jedným dychom. Hlavné postavy to mali v živote ťažké . Ja by som sa nedokázala obetovať tak ako oni, veď existovalo aj mnoho iných možnosti, ale to by potom príbeh nebol príbehom akým mal byť.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čestný doktor v seznamech

harlekýnky