Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - Český jazyk přehled

Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - Český jazyk https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56188/bmid_cestina-na-dlani-prehled-svetove-a--ppV-56188.jpg 4 10 10

Přehled světové a české literatury / český jazyk. Kniha, která dosud na našem trhu chyběla, shrnuje všechny základní poznatky ke studiu na střední škole. Část literární obsahuje informace z dějin literatury od nejstarších dob až do současnosti, vedle faktografie uvádí i ukázky z nejznámějších literárních děl, přináší i poznatky literární teorie. V části jazykové jsou zahrnuty všechny jazykové plány: hláskosloví, tvarosloví, skladba, slovotvorba, pravopisné zásady i stylistika, přináší základní znalosti z vývoje slovanských jazyků a především češtiny. Druhé vydání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - Český jazyk. Přihlašte se a napište ho.

Renncha
03.09.2019 2 z 5

Kniha je přehledná,základní fakta o literatuře.Celkem dobrá kniha až na to, že končí u literatury 50.let,jinak dobré čitelná.

katushah
12.06.2019 4 z 5

Je celkem obsáhla, blbě se v ní něco hledá, ale zas na druhou stranu, je to dobře, jsou v ní i ukázky textů nebo obrázky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - Český jazyk v seznamech

čeština přehledy

Alois Bauer