Cesta může být cíl přehled

Cesta může být cíl https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460647/bmid_cesta-muze-byt-cil-rOo-460647.jpg 5 23 23

Co se stane, když majitel cestovní kanceláře, která vznikla těsně po sametové revoluci a do jara 2020 fungovala bez přerušení, zjistí, že jej epidemie koronaviru nedobrovolně zastavila v hektickém životě? Sedne a začne psát neuvěřitelné historky z cest po šesti kontinentech naší planety, kam se dosud podíval. Kniha psaná originálním jazykem kombinuje autentické cestovatelské příběhy s popisem největších zajímavostí, které bychom v Kyrgyzstánu, na Islandu, na Balkáně, v Jihoafrické republice, v Austrálii, na Aljašce, v Indonésii, v Íránu, na Kubě nebo v Nepálu určitě neměli minout.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta může být cíl. Přihlašte se a napište ho.

vendulka0344
06.11.2022 5 z 5

Příjemné čtení a všem jen doporučuji za přečtení až do konce :-)

paba007
17.08.2022 5 z 5

Ještě tak vidět tyto kraje, čtení je v pohodě, ale být tam, jistá bych si nebyla. Autor nic nepřikášlil a přesto je to zajímavé a poteší, dobře, že se o zážitky a popis cesty podělil.

Váňa62
15.08.2022 5 z 5

Příjemné a poutavé čtení. U některých popisovaných zážitků se u mne dostavil pocit, jako bych je sám prožil. Doporučuji přečíst!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta může být cíl v seznamech