Cesta domů přehled

Cesta domů
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449631/bmid_cesta-domu-bgG-449631.png 5 1 1

Apokatastasis série

„Cesta domů“ se odehrává v 17. století a okrajově líčí útrapy valdenské církve. Hlavní postavou je sedmnáctiletý David, který v opilosti udělá několik věcí, kterých pak lituje. Musí čelit nejen křesťanům a otázkám víry, ale své minulosti a své pýše, aby zjistil, zda se mu z rozbitých střípků vlastního života podaří ještě seskládat nějakou budoucnost. A takové motto této knihy je biblický verš: On obrátí srdce otců k synům a srdce synů k otcům… (Mal. 3:24) Tato kniha se částečně odehrává na fiktivním ostrově poblíž Francie a částečně v Alpách, v Savojsku. Hlavní postavy a zápletky knihy jsou vymyšlené, ale události, týkající se vyvraždění valdenské církve, jsou částečně skutečné a došlo k nim v roce 1655. Věnovala jsem jim jednu kapitolu a ta není určená pro slabé žaludky. Slovo „Apokatastasis“ znamená obnovení a první díl této série je jen o osobním obnovení Davida Paona, ale další díly jsou zamyšlením nad učením o obnovení všech věcí a o smíření.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta domů. Přihlašte se a napište ho.

reign
20.08.2020 5 z 5

Poutavý příběh obrácení nafoukaného mladíka v pohnuté době katolického řádění. Doporučuji každému bratru v Kristu, je to velmi osobní svědectví o Boží moci proměnit srdce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta domů v seznamech