Cesta do Říma přehled

Cesta do Říma https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45296/cesta-do-rima-45296.jpg 4 47 47

V Cestě do Říma se otec, který nacházel zalíbení v nevěrách své ženy, snaží udobřit po její smrti se synem, který kvůli této neobvyklé rodinné situaci odešel pryč. Udobřování je ovšem zkomplikováno, když začnou kolidovat jejich milostné touhy.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Odeon

Il viaggio a Roma , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta do Říma. Přihlašte se a napište ho.

Badger
30.04.2023 5 z 5

Odvážné dílko, jehož hlavní kostra je incest, avšak úplně v jiné formě než by většina čekala.
Hlavní postava bojuje sama se sebou a není předvídatelné jakým směrem děj pošle, což mělo za následek lupnutí knížky jedním dechem.

konicekbily
26.03.2020 5 z 5

Zdaleka to není jenom o sexu, je tam spousta autorových myšlenek o vztazích mezi mužem a ženou, ale zde je to spíše o vztazích mezi ženou a muži (správně jedna žena a více mužů). Životní zkušenosti autora vtělené do malé novely.

milan.krimsky
23.12.2016 5 z 5

docela povedená kniha! Syn hledající cestu k otci, vzpomínky na matku a hledajíc své místo v životě. Závěr poněkud smutnej. Jinak celý děj románu lehce erotický

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta do Říma v seznamech