Cesta českého kněze pod sekeru přehled

Cesta českého kněze pod sekeru https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144999/bmid_cesta-ceskeho-kneze-pod-sekeru-144999.jpg 4 3 3

Celá řada knih o koncentračním táboře vypovídá o mučení, útrapách, bídě duše i těla. Podívejme se však na koncentrační tábor očima pana faráře Josefa Jílka, jak o tom mluví tato kniha.Co uvidíte? Nic senzačního, prostý příběh, ale zahlédnete duši statečného kněze, duši čistou, obětavou a hlavně zbožnou.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta českého kněze pod sekeru. Přihlašte se a napište ho.

Nočnípták
16.07.2022 3 z 5

Tady u nás, v mém kraji často narážím na jméno faráře Jílka. Tahle knížečka mně přišla do ruky úplnou náhodou. Nebylo to lehké čtení. Smutek a smutek. Pro věřící však i naděje. Dozvěděla jsem se hodně. Nejen o panu faráři, ale i o MUDr. Hradeckém a dalších hrdinech doby okupace. Jména jsem slýchala, ale do souvislostí si je nikdy dřív nespojovala. Až teď. Bylo pro mě docela těžké pročíst se náboženským povídáním, ale poznala jsem život a boj těch, kteří zachránili hodně životů a sami o svůj přišli.

Shardlake
18.02.2018 4 z 5

Kniha popisuje smutné období dějin, přesto velice povzbuzující pro křesťany.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta českého kněze pod sekeru v seznamech

koncentrační tábory

Václav Chalupský