Cesta bílého jeřába: V. kniha - Za poznáním čar - Tajemství knihy proměn YI JING přehled

nehodnoceno
Cesta bílého jeřába: V. kniha - Za poznáním čar - Tajemství knihy proměn YI JING https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489022/bmid_cesta-bileho-jeraba-v-kniha-za-pozn-l3G-489022.jpg 0 0 0

Pátá kniha souboru knih Cesta bílého jeřába Čára znamená jednoduché čmárnutí tužkou. Prakticky takové nevýznamné skoro nic. Ale čára také znamená kouzlo. Tajemno. Záhadné, ponořené do nevědomých oblastí našeho Bytí. Prostě kouzlo přímo čarodějné. Průvodcem nám je navíc YI JING - Kniha proměn. Už ve svém názvu Kniha proměn napovídá, že se účastníme proměn, které představují život stejně jako předpovídají zánik. Čáry se pouštějí do světů nám blízkých i záhadně vzdálených. Možná to zní legračně, ale čáry nám osvětlí například vztah mezi člověčím nosem, sexem a kariérou. Vypravit se do dějů zobrazených čarami, jevů do čar zakletých znamená ponořit se do mystérií starých čínských Mistrů. Mystérií, které nám umožní poznat sebe sama i svět kolem nás. Součástí knihy jsou tabulky pro práci s prostorem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta bílého jeřába: V. kniha - Za poznáním čar - Tajemství knihy proměn YI JING. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta bílého jeřába: V. kniha - Za poznáním čar - Tajemství knihy proměn YI JING v seznamech