Česko ve starých fotografiích přehled

Česko ve starých fotografiích https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454202/bmid_cesko-ve-starych-fotografiich-nKz-454202.jpg 4 14 14

Publikace Česko ve starých fotografiích přináší více než 140 dobových fotografií z různých koutů Česka, a to zejména z 20. století. Kniha je rozčleněna do devíti tematických okruhů, jako např. doprava, práce, sport, historické události, kultura a další, které pomocí historických snímků poodhalí vývoj dané oblasti během uplynulého století. Prostřednictvím autentických momentek na čtenáře dýchne nostalgie časů minulých a umožní mu nahlédnout na historii z jiného úhlu pohledu, než jak je tomu v běžných historických knihách.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Česko ve starých fotografiích. Přihlašte se a napište ho.

bazyk21
31.12.2023 5 z 5

nádherná nostalgie nad fotkami napříč stoletím, kdy si člověk uvědomí, že sice není starej, ale že už něco pamatuje ;o))

hnatlubo
06.01.2022 5 z 5

Velice příjemné ohlédnutí do historie.

DádazPrahy
07.07.2021 4 z 5

Hezká publikace - černobílé fotografie přinášejí nostalgii starých časů a svědectví o životě našich předků. Líbí se mi tématické řazení do kapitol i vhodný doprovodný text. Pokud máte rádi půvab černobílé fotografie a zajímáte se, jak se žilo dříve, pak Vám tuto publikaci doporučuji - možná škoda, že není rozsáhlejší, cenný fotografický materiál by se jistě našel.

Knižní novinky (40. týden)

27.09.2020

Kniha Česko ve starých fotografiích v seznamech