České pivní pohádky přehled

České pivní pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476388/bmid_ceske-pivni-pohadky-V8h-476388.png 4 19 19

České pivo je národní poklad. Klenot tradiční české kultury, stejně jako knedlo vepřo zelo nebo Jára Cimrman. Vaří se u nás už od roku 993 a od té doby zkrášlilo nespočet postav českých pivařů. Bez piva by bylo v Česku rozhodně méně veselí a radosti. Proto je potřeba ho opěvovat a zároveň vzdát hold i českým pivařům, bez jejichž bodrého nasazení by české pivo nikdy nezískalo tolik věhlasu. Z těchto důvodů jsou tyto pohádky věnovány právě českému pivu a českým pivařům – dědečkům, tatínkům, partnerům, kamarádům, ale i manželkám a přítelkyním, které jejich zálibu láskyplně trpí a mnohdy i sdílejí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize České pivní pohádky. Přihlašte se a napište ho.

Los_Adelos
24.11.2023 5 z 5

Doma jsme se nasmáli. A pivíčko moc dobré :)

Limonadovyjoe
26.12.2022 5 z 5

Skvělé. Klobouk dolů před autorovou fantazií a láskou k pivu. Už názvy kapitol vyvolávají úsměv a stejně tak celé příběhy - sice se při čtení neřechtáte ale ten potutelný úsměv, tam je celou dobu :)
Výborný dárek pro konzumenty a pijany na dlouhé zimní hospodské večery :)

Ládja
13.09.2022 3 z 5

Pivni pohlazeni na par minut...

Knižní novinky (45. týden)

07.11.2021

Kniha České pivní pohádky v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x