Červené dlaždice přehled

Červené dlaždice
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45475/cervene-dlazdice-U94-45475.jpg 4 19 19

Erotická novela vypráví na pomezí reality a fantazie příběh kněze, pohlavně zneužívaného nezletilým prostitutem.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Červené dlaždice. Přihlašte se a napište ho.

jankor
08.05.2020 3 z 5

přečetla jsem.....posléze jsem zjistila, že je zařazena mezi literaturu pro homosexuální menšinu a takový pocit jsem z ní taky měla, na pomezí mezi pornem a literaturou pro gaye. Poslala jsem dál zdarma a koukám, že jsem udělala chybu (podle hodnocení níže)? :):)
Je to příběh homosexuálně zaměřeného kněze.

aktijnov
25.06.2019 5 z 5

Kniha, která rozhodně stojí za přečtení. Člověk je nadšený i znechucený zároveň.

ondras666
12.05.2018 4 z 5

Zajímavá kniha v podání jednoho mladého českého autora.
Z počátku jsem měl dojem, že autor nenávidí Ostravu a okolí, vzhledem k popisu míst, která jako by snad po válce zůstala zničená a neobydlená. A zároveň ten pocit zvyšuje líčení krádeží, drogové závislosti a korupce Policie. Ale to je možná autorův záměr, šokovat čtenáře.
Pro mě zajímavý počin, který je ale pro mě trochu kombinací filmu Mandragora, částečně v zaujetí a popisu sexuálních scén Welsh a v neposlední řadě Palahniuk.
Ve výsledku je to vcelku dobrá kniha, autor má jistě dobře našlapnuto, ale bohužel nic dalšího už nenapíše.
PS: obálka je hodně dobrá, jen škoda, že kniha neobsahuje více fotografií paní Saudkové.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Červené dlaždice v seznamech

Autorovy knížky