Černý opat přehled

Černý opat
https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72369/cerny-opat-72369.jpg 4 137 137

Detektivní román ČERNÝ OPAT je další z řady napínavých a dobrodružných příběhů, kde nechybí ani láska. Dramatický spor dvou bratrů Dicka a Harryho líčící spor o rodové dědictví i zlatý poklad vyůstí v tragédii. Zlatý poklad je ukrytý v troskách opatství, který je po staletí střežen tajemným černým opatem.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Naše vojsko

The Black Abbot , 1926

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černý opat. Přihlašte se a napište ho.

rafan65
10.05.2024 4 z 5

Napínavý příběh který čtenáře zavede na anglické panství na kterém provádí své nekalé praktiky černý opat. Navíc tu máme jeden zlatý poklad a je o zábavu postaráno. Pěkné čtení které nepostrádá detektivní zápletku a samozřejmě hodně zamotaný děj. Jsem celkem spokojený a knihu doporučuji.

Jara.v
15.03.2024 5 z 5

Wallace je prostě jednička. Čtivý příběh ze staré Anglie a trochu duchařiny k tomu. Nemám slov a doporučuji přečíst. Celou dobu je udržováno napětí a děj nenechá vydechnout. Takové knihy mám nejradši.

heavy66
08.12.2022 4 z 5

Číslo tři mezi mými oblíbenými wallaceovkami. Temná anglická gotika, staré rodinné sídlo, prokletí šlechtického rodu, ztracený poklad, podzemní bludiště a vraždící přízrak. Samozřejmě nesmí chybět krásná dívka v nesnázích. Atmosférické, napínavé, zábavné!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Černý opat v seznamech

v dalších seznamech2x