Cena krve přehled

Cena krve https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44554/cena-krve-44554.jpg 4 337 337

Gene Hawkins, zaměstnanec detektivní kanceláře, je svým šéfem pověřen vyšetřováním záhadného zmizení vzácného chovného hřebce. Z hledání koně, které zpočátku vypadalo spíše jako mimořádná dovolená v USA, se velmi rychle stane případ, který vyžaduje plné nasazení. Za dramatických okolností Gene odhalí rafinovaný zločin a na prahu smrti poznává cenu života. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Olympia

Blood Sport , 1967

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cena krve. Přihlašte se a napište ho.

Naďa2411
09.02.2024 5 z 5

Hlavní osobu detektivní aknihy je Gene Hawkins, který má nastoupit na dovolenou, vyzve jeho nadřízený k vyšetření ztráty koně, který má velkou hodnotu. Nejde tak o peníze, ale o nenahraditelného koně. Již se ztratili postupně tři hřebci mezinárodní třídy a dva majitelé. Jedná se o pouhou náhodu? Spisovatel je znalec koní a precizně popisuje mravenčí detektivní postup. Je to druhá kniha od tohoto spisovatele a opět se mi líbila.

klmonkaa
16.01.2024 5 z 5

Kvalitne napísaná detektívka s podrobnosťami, ktoré by nikomu mimo dostihovej branže nenapadli, bravúrne a napínavé dielo, je treba sa len prehrýzť dlhším rozbehom.

Luigi1
26.07.2023 5 z 5

To byla doba než se to rozjelo ale pak to mělo spád

Knižní novinky (20.11. - 3.12.)

21.11.2017

Knižní novinky (6.11. - 19.11.)

07.11.2017

Kniha Cena krve v seznamech