Čekání na prince přehled

Čekání na prince
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43629/mid_cekani-na-prince-z3w-43629.jpg 4 13 13

Diana a její dvě nejlepší kamarádky Sandra a Valentina mají každá svůj pádný důvod, proč na školním Plese růží musejí vyhrát soutěž o titul Miss Sympatie. Ale samozřejmě, vyhrát může jen jedna. Málem je to rozdělí - jenomže ještě je tu zádahný, nepoznaný, dokonalý princ, vlastně Prince, a pátrání po něm je znovu spojuje. Přichází ten dlouho očekávaný večer a Ples růží začíná..... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čekání na prince. Přihlašte se a napište ho.

lee5747
20.07.2019 3 z 5

Knížka přečtená raz dva, docela příjemná na oddych, ale rozhodně bych ji nemusela znova. Pro ukrácení dlouhé chvíle ale super, nad dějem se totiž nemusí nijak přemýšlet.

Liduka
31.12.2018 4 z 5

Romantika ze střední, která se mi od poloviny moc líbila. Čekala jsem ale, že toho hledání Prince tam bude daleko více.

Eorin
13.11.2017 4 z 5

Knihu jsem dostala k svátku (jsem jmenovkyně hl. hrdinky, tak asi proto), když mi bylo asi dvanáct, třináct. Nečetla jsem romány a byla jsem proto z dárku zklamaná, ale tak ze slušnosti jsem si to přečetla a popravdě, nebylo to tak špatné. Není to tak moc nerealistický příběh, spíš naopak, což je velké plus a docela mě to i bavilo.
I po letech si to relativně pamatuji, což se u spousty knih říct nedá, takže hvězda navíc, že jsem asi nad příběhem i poměrně dost přemýšlela. A možná si to přečtu teď po letech někdy znovu..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čekání na prince v seznamech

Autorovy knížky

1996  77%Čekání na prince