Čarodějná mošna přehled

Čarodějná mošna https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384547/mid_carodejna-mosna-mXB-384547.png 4 31 31

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čarodějná mošna. Přihlašte se a napište ho.

gab72
30.10.2020 5 z 5

Výborná, úžasná pohádková kniha. Kniha mého dětství, z které si pamatuji bohužel jen Trnkovi obrázky a teď, když jí opět čtu již svým velkým dětem tak všichni nad krásou pohádek jen žasneme. Pohádky jsou posbírané po celé naší zemi. Nikdo je jen tak nevymyslel, mají své kouzlo. V knize v dodatku je mnoho zajímavých informací ke zdrojům pohádek. V dnešní době covidí je to pohlazení po duši.:)

ijcro
28.08.2020 4 z 5

Dospělý a zmlsaný čtenář si příliš nepočte, pohádky se mu budou zdát jednoduché, asi příliš naivní a možná v nich nalezne cosi podobného, obměněného s jinými, složitějšími, propracovanějšími a rafinovanějšími pohádkami. Ale pro dětské oči to prostě pohádky jsou. Jako děti jsme z knihy četli ve škole, ve druhé třídě, a tehdy se nám to zdálo super.

Quac
23.02.2015 5 z 5

Nádherná knížka kterou jsem si jako malý četl a pro mě v té době nejvyšší level bylo přečtení pohádky o Jiříkovi -nejhezčí a nejdelší. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čarodějná mošna v seznamech

v dalších seznamech1x