Svatba přehled

Svatba
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216120/mid_svatba-216120.jpg 4 229 229

Calhounovi série

< 2. díl

Wilson Lewis (zeť Allie a Noaha Calhounových ze Zápisníku jedné lásky) je úspěšný právník, ale v soukromém životě mu to začíná skřípat. Ačkoli má před sebou příklad nádherného manželství rodičů své ženy Jane, sám se nikdy doopravdy nenaučil projevovat city.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svatba. Přihlašte se a napište ho.

smejkalova.m
02.06.2024 5 z 5

Krásný příběh, přečetla jsem na jeden zátah. Zápisník jedné lásky pro mě tolik čtivý nebyl, proto jsem se do pokračování moc nehrnula ale tohle bylo úplně jinde. :)

terryaknihy
11.02.2024 5 z 5

Kdo jste četl Zápisník jedné lásky, tak si určitě pamatujete Noaha a Allie. Jejich nádherný a naprosto láskyplný vztah, ze kterého vzešlo několik dětí. Svatba se zaměřuje na Jane a hlavně na jejího manžela Wilsona, z jehož pohledu je příběh vyprávěn. Wilson zapomněl na 30. výročí a začal vnímat, že jeho vztah se ženou značně kolísá. Postupně prochází minulost jejich vztahu a rozhodne se, že s pomocí Noaha, kterého chodí navštěvovat, vymyslí překvapení, aby jí po roce vynahradil zkažené výročí a zároveň všechny ty roky předtím, kdy se více věnoval práci, než rodině.
Je to krásný, jemný a srdceryvný příběh, který nás zavádí do života dvou lidí, kteří se milují, ale zapadli do stereotypu. Wilson svou ženu miluje, ale cítí ve svých vzpomínkách, že se jejich vztah postupně přeměnil a je čas s tím něco dělat. Současně návštěvy Noaha a jeho vzpomínky na Allie jsou hezkou třešničkou, jelikož jejich vztah a hlavně jejich snaha o jeho budování, je krásný příklad.

Knihotyna
18.06.2023 5 z 5

Co se mi líbilo:
- Wilson je zeť Noaha a Noah je prostě kouzelný v jakémkoliv věku :)
- příběh o lidech, kterým už je přes 50 let, ale vrací se i do minulosti
- láska celé rodiny - sourozenců, dětí, manželů, Noaha :)
- dárek k výročí
- to, o co v celé knize jde - wau!
- uvědomění si Wilsona, kde dělal chybu, co mu scházelo, co své ženě nedával
- vztah dětí a Wilsona (upřímnost nadevše)

Celou dobu jsem četla a říkala jsem si, aha, no dobrý, aha, a co teď? Aha a jakože co bude dál? A pak - wau! Slzy tekly proudem :D. Doporučuji!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svatba v seznamech

v Právě čtených5x