Čakanie na vlka přehled

Čakanie na vlka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427463/bmid_cakanie-na-vlka-XVH-427463.jpg 5 70 70

Líška a Vlk sú nerozluční priatelia. Spolu behajú, plávajú v jazere, pozorujú hviezdy a obdivujú zázraky sveta. Až dovtedy, kým Vlk jedného dňa neodíde navždy preč... Nádherná obrázková kniha s precíteným príbehom o priateľstve a strate a o tom,ako ju prekonať.

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

Waiting for Wolf

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čakanie na vlka. Přihlašte se a napište ho.

Víí
20.01.2024

dost smutný příběh.

Luciluc
08.11.2023 5 z 5

Tahle kniha mě zaujala ve vteřině. Má dechberoucí ilustrace! Půjčila jsem si ji, upřímně, jen kvůli tomu, že jsem se chtěla kochat těmi obrázky. Až pak jsem začala zkoumat o čem vlastně je...Smutný, ale krásný příběh. I slzu jsem uronila, to se mi hodně dlouho nestalo. Textu je pomálu, ale i tak to má myšlenku a poselství. Za mě opravdu povedené dílo, pokud chcete menší děti seznámit se ztrátou někoho blízkého a jak z toho ven.

Josh
07.06.2023 5 z 5

ČVdDK 8 o zvířeti. Jsou knihy ke čtení a knihy ke snění. Tato patří k těm druhým, protože jakkoli na stránkách předkládá bolestné téma je na nich i srdce na dlani, hloubka lásky a dech života. O zvířecích průvodcích v nádherné grafice nemluvě....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čakanie na vlka v seznamech

v dalších seznamech7x

přátelství pro děti pro děti od 3 let anglické pohádky