Čakanie na Bojanglesa přehled

Čakanie na Bojanglesa
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337109/bmid_cakanie-na-bojanglesa-frG-337109.jpg 4 259 259

Pred užasnutými očami malého syna tancujú Ocko a Mama na pieseň Niny Simonovej Mr. Bojangles. Ich láska je čarovná, závratná, je to nikdy sa nekončiaci sviatok. U nich doma niet miesta pre iné ako pre radosť, fantáziu, iskrivý humor, slobodnú fantáziu a priateľov. Prvé husle tu hrá nevypočítateľná a neskrotná matka. Neprestajne, priam magicky vťahuje svojich blízkych do víru poézie a snov. Až raz zájde priďaleko. Otec so synom urobia všetko pre to, aby zabránili neodvratnému, aby ich večný sviatok mohol stoj čo stoj pokračovať. Sú schopní akýchkoľvek obetí, aby sa nikdy nepominul. Bude to však stačiť? Bláznivá láska sotva niekedy našla taký nádherný príbeh.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

En attendant Bojangles , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čakanie na Bojanglesa. Přihlašte se a napište ho.

Lucissia
30.01.2024 4 z 5

Tak nevím, chvílemi hodně líbilo, chvílemi hodně nelíbilo. Smutné, nicméně nelituju, že jsem ji přečetla. Asi čtyři hvězdy, ale hodně rozpačité. :-)

jaroiva
12.09.2023 5 z 5

Líbilo se mi to, ale nepřipadá mi to jako humor. Audio mě spíš rozbrečelo.
Ale vůbec bych netipovala autora tohoto věku, spíš bych tipla tak o generaci staršího.

Zemlja
26.08.2023 5 z 5

Dojala mě. Bezvýhradná láska.

Knižní novinky (12. - 23.6.)

12.06.2017

Kniha Čakanie na Bojanglesa v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x

láska francouzská literatura šílenství písně bohémský život

Autorovy knížky

Olivier Bourdeaut