Bezpečné místo přehled

Bezpečné místo https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250122/mid_bezpecne-misto-250122.jpg 4 57 57

Vraždy v Midsomeru série

V poklidné vísce na anglickém venkově se snaží přivést na pravou cestu mladé delikventy místní vikář. To se usedlíkům nelíbí. Proto jim připisují různé nekalé činy, které se ve vesnici dějí. Nejvíce při zmizení mladé dívky. Tento čin pak rozproudí další a další, které musí rozplést šéfinspektor Barnaby se svým pomocníkem seržantem Troyem. Přeložila Emílie Harantová.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

A Place of Safety , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bezpečné místo. Přihlašte se a napište ho.

Merlinit
15.09.2023 4 z 5

Pomalé tempo, dobře vykreslené rázovité figurky, výborná atmosféra, humor suchý a břitký jako šmirgl... pro mě příjemně strávený čas.

Mirek240
19.03.2023 5 z 5

Pro me byl tento dil zatim nejzajimavejsi z cele serie. Detektivka, kterou jsem si uzil i diky pomalejsimu tempu, uzasnemu vykresleni venkovske atmosfery a zariven neustale zvedavosti, kam budeme smerovat v dalsi kapitole. Vrah byl pro me celkem jasny, ale vsechny souvislosti byly prekvapujici. Jsem spokojeny :)

pepa4081
22.01.2023 4 z 5

Příjemná detektivka. Dobře se mi četla.
Uspokojivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bezpečné místo v seznamech

v dalších seznamech1x