Byla jsem otrokyní v satanské sektě přehled

Byla jsem otrokyní v satanské sektě
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300316/bmid_byla-jsem-otrokyni-v-satanske-sekte-Jdi-300316.jpg 4 265 265

Angela vyrůstá ve zdánlivě vážené a spořádané rodině. Její rodiče jsou ve skutečnosti členy satanské sekty a dceru "půjčují" k sadistickým hrátkám, sexuálnímu zneužívání a vymývání mozku...

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Vater unser in der Hölle , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Byla jsem otrokyní v satanské sektě. Přihlašte se a napište ho.

Sarriii
20.04.2024 4 z 5

Mně se kniha četla dobře, ale musela jsem ji číst "na fáze" kvůli opravdu strašnému obsahu. Je to fakt těžko uvěřitelné a děsivé, že je napsaná podle skutečných událostí. Děje se to, bohužel organizovaně a skrytě někde dál. Jsem znechucená a zhrozená, čeho jsou někteří "lidé" schopni. Ať už jsou to rodiče, členové satanské sekty nebo obchodníci s bílým masem a pornografií. Také některé instituce, orgány a policii do toho musím zahrnout, i když se podílely mnohdy nepřímo. Připomíná mi to v mnohém mafii (organizovanou a všemi sférámi a povoláními prorostlou), která dokáže tahat za správné nitky, zametat vše pod koberec a vyviňovat se. Co se týče problematiky mnohočetných osobností , tak té vůbec nerozumím a nevěděla jsem a překvapilo mě, že těch osobností může být až tak moc. Mohou být uvnitř člověka schované a s určitou situací nebo vjemem vystoupí. A také o sobě někdy vědí a můžou komunikovat (někdy i mezi s sebou). Z té představy mě úplně mrazí a obdivuji naprosto všechny, co s "rozštěpenou osobností" dokážou vůbec žít natož ještě relativně "normálně" a fungovat. Terapeuti, co toto vydrží a sami si dokážou zachovat duševní zdraví a přesto ty osoby=klienty neodepsat a jakkoli pomoci, jsou u mě hrdinové

Peťula91
04.12.2023 2 z 5

Kniha se mi moc nelíbila, jak svým obsahem, tak způsobem, jakým byla napsána. Ze začátku jsem měla problém se začíst a chtěla jsem knihu odložit. Nakonec jsem ji dočetla až do konce. Je zde popsáno zlo páchané na dětech, krutost, satanská sekta a nespočet osobností hlavní postavy Angely. Je nepochopitelné, že by tohle nějací rodiče svých dětí dopustili. Přesto jsou podle mě některé věci dost nevěrohodné kvůli detailním popisům událostí, když byla Angela ještě batole (přesně popsáno, kdo co říkal a co se přesně přihodilo). Ke konci knihy jsem měla už totální zmatek v ohromném množství jmen. Znovu se ke knize určitě nevrátím.

Thalin
13.05.2023 3 z 5

Je to už dlouho, co jsem knihu četla, al pořád si ji pamatuju. A hlavně si pamatuju, jak mě mnoho pasáží zaráželo pro svou nereálnost a styl, jakým byly popsané. Zkrátka to bylo dost přitažené za vlasy. Trošku mi to připomíná jinou knihu o zneužívání, kde si dotyčná pomalu doslova pamatovala, co jí kdo řekl nebo přesně udělal ve věku dvou let a podobně. Bylo to i podobně zmatené. Neříkám tím, že se něco z toho neděje a je to hnus, ale tady je to podané ne moc dobrým stylem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Byla jsem otrokyní v satanské sektě v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech4x