Budulínek - veršované pohádky přehled

Budulínek - veršované pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28848/bmid_budulinek-versovane-pohadky-RT4-28848.jpg 5 111 111

Dvě známé prózou převyprávěné pohádky J.V. Plevy: Budulínek a Perníková Chaloupka provázejí veršované pohádky Františka Hrubína na stejný námět.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Budulínek - veršované pohádky. Přihlašte se a napište ho.

Kabuky
19.05.2023 5 z 5

Krásná vzpomínka na dětství.

JointlieKat94
22.02.2023 5 z 5

Až se mě někdo bude ptát, u jaké knihy jsem naposled plakala, řeknu, že u Budulínka. :D no je to tak, zrovna dorazilo mé citlivější období, a kapitolu s kozou, kterou chtěl děda s babi odvézt na trh mě dostala. Nemohla jsem přečíst, dočítal za mě přítel.. :D

Jinak tedy, knihu mi naši četli, když jsem byla malinká, pamatuju si básničky (nějak mi uvízly v paměti) a příběh Budulínka je prostě klasika. Krásné, celkem i poučné příběhy.

Jooo! A Perníková chaloupka, pecka! Moc jsem se nasmála ve chvíli, kdy dědek šel po Jeníčkovi a Mařence, a potkal na poli "tetu" :D

Krásné pohádky i říkanky. :)

Worbitka89
13.11.2022 5 z 5

Příhody Budulínka nejen s liškou, návrat do dětství plný krásných ilustrací, stojí za to se k ní vracet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Budulínek - veršované pohádky v seznamech

v dalších seznamech1x

pohádky pro děti veršované pohádky

Autoři knihy

Josef Věromír Pleva