Budó a Ninpó - Magakoro přehled

Budó a Ninpó - Magakoro https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100910/budo-a-ninpo-magakoro-100910.jpg 1 8 8

Luxusní publikace o nindžucu jaká nemá v našich zeměpisných šířkách obdoby co do kvality pramenů i zpracování, tak rozsahu. Na rozdíl o rozličných brožurek (jejichž autoři se obvykle pouze snažili přiživit na vlně zájmu o umění nindžů a čerpali své informace vesměs "z druhé ruky") tato publikace shrnuje fundovaně základní principy a techniky Bujutsu a Ninpó, filozofické úvahy, životní zkušenosti a zážitky učitele na cestě Budó. Stovky čb i barevných fotografií základních technik, reprodukcí starých japonských ilustrací, faksimilí spisů, kaligrafií a osobních fotografií z Japonska. Pro mnohé úplně nový pohled na studium Budó a Ninjutsu (Nindžucu). ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Budó a Ninpó - Magakoro. Přihlašte se a napište ho.

knihomol76854
02.05.2020 odpad!

Pane Autore, jestli jeste Luboš, to nevím, ale že nejste Pokorný, to vím zcela určitě. Taková dávka nabubřelosti a sebestřednosti, rádoby moudrých filozovifických řečí, a přitom jste jenom chlápek co pobíhá po lese v černých hadrech a předstírá, že je něco, co není.

cvicitel089
22.04.2020 odpad!

Je dost smutné, že za tohle chce někdo peníze.

shaolin1866
22.04.2020 odpad!

Katastrofa, nelze to jinak popsat. Kdyby to šlo, tak budu chtít vrátit peníze.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Budó a Ninpó - Magakoro v seznamech

2007  8%Budó a Ninpó - Magakoro