Budeš tam? přehled

Budeš tam?
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250784/mid_budes-tam-250784.png 4 281 281

Aspoň raz v živote si každý z nás položil otázku: keby som sa mohol vrátiť späť v čase, čo by som vo svojom živote zmenil? Čo by som urobil inak, akým trápeniam a výčitkám svedomia by som sa pokúsil vyhnúť? Tridsaťročný lekár Elliott zbadá na sanfranciskom letisku staršieho muža oblečeného v modrej pyžame. Pripomína mu jeho otca, ktorý zomrel pred tridsiatimi rokmi. Tento muž mu obráti život naruby. Po užití piluliek, ktoré mu dal z vďačnosti starý Kambodžan, Elliot znovu nahliadne do tváre minulosti. Musí sa rozhodnúť: alebo sa rozíde so ženou svojho života, s veterinárkou Ilenou, alebo nebude žiť jeho dcéra Angie. Nech sa rozhodne akokoľvek, jednu z milovaných žien navždy stratí.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Seras-tu là? , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Budeš tam?. Přihlašte se a napište ho.

LadyCarousel
23.09.2023 5 z 5

No, cela ta vec se dala vyresit i tak, aby s Ilenou zustal a zaroven mel dceru ale dobre, to byl pak nebyl pribeh. Skvela kniha, napinava az do konce.

Dani25
26.01.2023 4 z 5

Cestovanie časom je pre mňa vždy zaujímavá téma. :)

mi-380
25.11.2022 5 z 5

Dramatický souboj s osudem. Vyprávění neobyčejně dojemné a zároveň promyšlené s vynalézavostí klasiků sci-fi (žánru, který tu v anotaci, kdo ví proč, není uveden). A navíc s upozorněním, že po každém pokusu o nápravu chyb z minulosti přichází nečekaná, nepříjemná, ale logická reakce.
90 % (zatím 271 hodnocení s průměrem 88 %).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Budeš tam? v seznamech

v Právě čtených3x