Bubny Berberů aneb Proč bychom se nesušili přehled

Bubny Berberů aneb Proč bychom se nesušili
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123546/bmid_bubny-berberu-aneb-proc-bychom-se-n-fzS-123546.png 4 88 88

Vodáci série

< 4. díl

Další z humoristických románů skvělého vypravěče Zdeňka Šmída. tentokrát v něm autor líčí své zážitky z dovolené v Maroku.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bubny Berberů aneb Proč bychom se nesušili. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
08.08.2023 4 z 5

Autor tentokráte vyslal své hrdiny do Afriky a své dojmy z této země nám sděluje prostřednictvím jejich zážitků. Způsob života lidí v této muslimské africké zemi, složení obyvatelstva, jeho historii, vztahy k okolnímu světu a mnoho dalších nových informací, o kterých jsem dosud neměl ani "páru".

Jája92
26.07.2022 3 z 5

Bubny Berberů je má první kniha od autora. Cestopisy příliš nečtu, ale rozhodla jsem se udělat výjimku. Přesto, že je kniha útlá, četla jsem ji poměrně dlouho. S knihou odcestujete do vzdáleného Maroka s partou přátel a plným odhodlání. Kniha obsahuje 14 kapitol plus jednu pohádku a ke konci též "závěrečný informační výbuch", kde se dozvíte další informace o krajině, kterou dobrodruzi procestovali.
V každé kapitole jsou vsuvky, vysvětlivky buď historické či popisné.
Přiznávám, že jsem od knihy čekala malinko více.

nikikostadinova
26.09.2021 3 z 5

K panu autorovi se určitě ještě vrátím

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bubny Berberů aneb Proč bychom se nesušili v seznamech