Bubáci a hastrmani přehled

Bubáci a hastrmani https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374958/bmid_bubaci-a-hastrmani-3Fb-374958.png 5 265 265

Vesnička Syslov, vodník Brčál se synkem Pulcem a samota Šmejkalka se strašidlem Mulisákem a malým Bubáčkem. Oblíbené příběhy několika generací dětí jsou doplněny dalšími známými pohádkami.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bubáci a hastrmani. Přihlašte se a napište ho.

klarca1993
11.03.2024 5 z 5

To je pohádka mého dětství. Poslouchali jsme ji jako malý z gramofonové desky a když jsem ji teď objevila na CD jako audioknihu a navíc stejně namluvené, tak jsem se vrátila do zpátky v čase :)

vodovodnice
19.01.2024 4 z 5

Našemu capartovi je sice jenom devět měsíců, ale když mu předčítám, tak je z toho úplně auf. Hrozně ho to baví. Když jsem byla malá, tak jsem na Bubáky a hastrmany koukala jako na večerníček, ale moc jsem si už pohádky nepamatovala, takže když jsem je teď předčítala synovi, tak i pro mne to byla "novinka". Občas to byl trochu jazykolam přečíst nadávky typu: Prokrýlepána, kakraholti...
Ale k tomu ty krásné kresby pana Lady, je to hezká knížka :-) .

mazlak
11.12.2023 5 z 5

Tak jsem hledal knihu, která by byla oddechová a tak trochu zklidňující. Neměl jsem chuť ani na vraždy v detektivkách, ani na sladké romány o horoucí lásce a milování. A při procházení knihovny mě to trefilo do oka. Lada a jeho pohádky. Jako dítě jsem je miloval, a když je pak zfilmovali, byl jsem nadšeným divákem.
No a tak teď v době předvánoční strašně zahřála na duši. Moc doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bubáci a hastrmani v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech5x