Bruno přehled

Bruno https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153250/bmid_bruno-cLq-153250.jpg 4 61 61

"Anebo dobrodružství německého chlapce v české vesnici." Hlavním hrdinou této knihy je německý chlapec Bruno. Byl poslán výměnou za českého chlapce do české rodiny. Zpočátku Bruno českým dětem nevěřil a také děti a obyvatelé jej neměli rádi. Později však Bruno zachránil život tonoucímu chlapci, proto si jej lidé oblíbili a mezi dětmi si našel kamarády.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bruno. Přihlašte se a napište ho.

Maky78
03.03.2024 3 z 5

Výměnné studijní pobyty už v té době?
Jak je důležité mít dobrého učitele.
Syna to moc nebavilo, já jsem si v tom hledala i přidanou hodnotu .

sajanka
21.12.2023 3 z 5

Já jsem tuto knihu četla jako holka ráda a nedávno se k ní vrátila a přečetla znovu.

jprst
29.12.2021 3 z 5

Na tuhle knihu narazím vždy při "výročním" úklidu části naší knihovny vnoučaty nazývané "pravěk" . Zatímco mé děti ji přečetly celkem bez komentářů , vnoučata mi bez výjimky po přečtení doporučila zastrčit v knihovně někam hodně dozadu nebo vyřadit, jelikož tohle už se dnes nečte. Když si ale uvědomím, kolik desetiletí uběhlo od doby, kdy jsem tuhle knížku poprvé četl (a dokonce rád, ačkoliv to byla povinná školní četba), tak už jen z nostalgie jí do knihovny zase vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bruno v seznamech

v Právě čtených1x