Brousek pro tvůj jazýček přehled

Brousek pro tvůj jazýček
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160544/brousek-pro-tvuj-jaz-160544.jpg 5 63 63

Říkánky na všechny hlásky pro děti od tří let.Populární knížka říkanek určená rodičům a dětem. Říkanky jsou vhodné zvláště pro menší děti, které si potřebují jazýček obrousit a rozcvičit na průpravných hláskách, aby se postupně naučily správně vyslovovat i ostatní, těžší hlásky. Jsou zde říkanky na všechny hlásky, na všechna písmena abecedy. Je to vhodný doplněk logopedických cvičení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Brousek pro tvůj jazýček. Přihlašte se a napište ho.

boxas
31.07.2023 5 z 5

Čteme si s vnoučkem.
Říkanky jsou krátké, vtipné, dobře se pamatují a třeba mu pomůžou zvládnout i to R a Ř! :-)

Gaeberys
17.07.2023 3 z 5

Pěkné ilustrace. Jinak takových knih s říkankami jsou snad stovky a ne každé dítě baví je opakovat. Oceňuji víc například knihu Logopedické písničky, kde jsou často vtipné texty s melodiemi známých písniček - ty jsou pokladem pro naše děti, které nebaví básničky.

Rozari
06.12.2022 5 z 5

Našli jsme v knihoboxu na nádraží a teď čteme každý večer s naším dvouleťákem, má říkanky moc rád, líbí se mu i obrázky, hlavně ten chlapeček na houpacím koni, co vypadá jako Večerníček :-)
A hlavně to malé dítě vnímá rytmus a zvuk jednotlivých hlásek, při čtení si dávám extra pozor na výslovnost, aby všechno pěkně rozuměl a naučil se sám vyslovovat. Výborná kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Brousek pro tvůj jazýček v seznamech

v dalších seznamech3x