Brisingr přehled

Brisingr https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499461/bmid_brisingr-lYk-499461.jpg 4 3548 3548

Přísahy, zkoušky oddanosti, mocné síly se střetnou... Bitvou na Hořících pláních boj s Královstvím zdaleka neskončil a zdá se, že v nadcházejícím střetu bude Galbatorixův Jezdec mocným protivníkem. Eragona se Safirou čekají další zkoušky v boji, ale v příběhu už nejde jenom o ně… Stejně jako Eragon a Eldest, i Brisingr je plný napětí, nečekaných odhalení a zvratů, nechybí v něm ani Safiřin něžný humor. Dlouho očekávaný 3. díl fantasy série Christophera Paoliniho je konečně tady! ISBN 978-80-253-5858-0 (soubor 2022)... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Brisingr , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Brisingr. Přihlašte se a napište ho.

lena.o.knihach
včera 4 z 5

Postupuji v sérii dál a mám za sebou třetí díl Odkazu Dračích jezdců! Opět v podobě audioknihy, kterou načetl Martin Stránský. Jeho hlas bych mohla poslouchat pořád.

V Brisingrovi se děj nijak výrazně neposunul. Některé pasáže mi přišly zbytečně natahované. Sice se dozvídáme plno věcí, nečekaných zvratů je hlavně v poslední třetině také dost a ten konec dost bolel… ale stále tu na můj vkus bylo až příliš méně záživnějších kapitol.

Příběh už se nezaměřuje pouze na Eragona se Safirou, ale prostor dostávají i jiné postavy a je tu dosti znát posun Christophera Paoliniho. I když je pro mě Brisingr o malinko slabší díl, na celé to velkolepé finále se neskutečně moc těším.

#spoluprace @audioteka_czsk

Luigi1
11.05.2024 5 z 5

Eragon se Safirou měli opět hodně práce

Ivanka83
29.02.2024 5 z 5

Posloucháno jako audiokniha s úžasným přednesem Martina Stránského. Opět to nemělo chybu.
I slzu jsem musela zatlačit.
Už se těším na pokračování.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Brisingr v seznamech

v Právě čtených63x