Okouzlení přehled

Okouzlení https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511720/bmid_okouzleni-CBm-511720.jpeg 4 88 88

Bratři Steelové série

Jonah Steel je mimořádně fyzicky přitažlivý a bohatý rančer, kterého však pronásledují pocity viny. Otec mu od dětství vštěpoval, že jako nejstarší ze sourozenců musí ostatní chránit a je za ně zodpovědný. A on v tom zklamal – nedokázal zabránit únosu a zneužívání svého mladšího bratra Talona. Ještě po pětadvaceti letech ho to stále pronásleduje a trápí. Terapeutka Melanie Talona úspěšně léčí z utrpěných traumat, ale v případě mladé dívky Giny už tak úspěšná nebyla - Gina nečekaně spáchala sebevraždu. Melanie si stále vyčítá, že nedokázala rozpoznat příznaky toho, k čemu se Gina chystala. Když se na ni Jonah obrátí s prosbou, aby ho začala léčit a zbavila ho tíživých pocitů provinilosti, brzy vyjde najevo, že jsou na tom podobně – oba si vyčítají, že selhali a nedodrželi své závazky. Navíc to mezi nimi již od prvního setkání silně jiskří, takže se jejich vztah terapeutky a pacienta záhy změní v něco docela jiného...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

Melt , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Okouzlení. Přihlašte se a napište ho.

K@čka
19.05.2024 4 z 5

Po předchozích třech dílech se mi líbí, že se další tři knihy zaměřují na druhého bratra Steela. Jako všechny předchozí díly i tento se čte velmi dobře. Zároveň se mi líbí, že žánr směřuje lehce do detektivky a neřeší se zde pouze to, jak se všichni milují.

MAU256
03.05.2024 4 z 5

Strčil mě dovnitř garáže, až jsem padla na auto, a strčil mi před obličej klíčky. "Bez těchhle klíčů nedokážete otevřít dveře a vypnout motor. A představte si, co udělám! Vezmu si je s sebou." Srdce se mi prudce rozbušilo a v žilách mi pulzovala ledová hrůza. "Pusťte mě! Pusťte mě!" "To bohužel neudělám, paní doktorko. Vy tady totiž zemřete. V téhle garáži, vydaná napospas tomuhle autu. Přesně jako Gina Catesová."

No začíná se nám to pěkně rozjíždět. Jeden z únosců je již ve vězení, u dalších dvou je velká pravděpodobnost, že bratři vědí, kdo by to mohl být, ale potřebují důkazy. Jonah a Melanie se začínají sbližovat, jenže oba si nesou velkou zátěž, takže bylo by dobé být spolu...? No a ten konec? Ještě že mám po ruce další díl ;-).

biki
16.04.2024 4 z 5

Zaznamenala jsem další vylepšení překladu, takže tento díl se mi opět docela líbil. Mám taky pocit, že těch erotických scén poněkud ubylo, což knize jen a jen prospělo. Jonah i Melanie jsou sympatické postavy, obě si s sebou nesou řádnou nálož pocitů viny, i když v Melaniině případě to (aspoň zatím) se záležitostí bratrů Steelových patrně nesouvisí. A kdybych si z knihovny nepůjčila rovnou tři poslední dosud vydané díly, tak by mě konec opravdu naštval. Tak jsem mohla plynule pokračovat do dílu pátého.

Kniha dvou cest, Dotek jako led a další knižní novinky (6. týden)

05.02.2023

Kniha Okouzlení v seznamech