Oddanost přehled

Oddanost https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492113/bmid_oddanost-PCr-492113.jpeg 4 149 149

Bratři Steelové série

Vášnivá a oddaná láska mladé právničky Jade Robertsové pomůže rančerovi Talonu Steelovi, aby konečně podstoupil terapii a po mnoha letech se začal postupně vypořádávat se svými vnitřními démony, které v něm zanechalo kruté zneužívání v dětství. Je to ovšem obtížný a namáhavý proces, který přináší některá odhalení podrobností dávných zločinů, ale ještě víc dalších otazníků. Jade současně řeší vztah se svou matkou, která se stala obětí autohavárie, při níž jen o vlas unikla smrti. Bailey dala přednost kariéře před mateřstvím, když byla Jade maličká, ale teď na prahu smrti projevuje přání se s dcerou sblížit. A vychází najevo, že její nehoda byla ve skutečnosti smrtelná léčka, nastražená jedním ze zločinců, který kdysi trýznil Talona. Rány minulosti stále zasahují do života obou milenců a projevují se nečekanými zvraty: kam zmizel Jadein bývalý snoubenec Colin? A dokážou se oba Talonovi bratři vypořádat se zátěží rodinných tajemství tak jako on, začít žít naplno a najít si pravou lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Possession

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oddanost. Přihlašte se a napište ho.

K@čka
19.05.2024 5 z 5

Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na lechtivou mluvu. Knižky od Helen Hardt se čtou dobře, a celou knihu máme přečtenou jedním dechem.

MAU256
29.04.2024 4 z 5

Vtiskl jsem jí na rty lehký polibek. "Odteď budeme spát dohromady, každou noc, v mé posteli - totiž v naší posteli." "Nic by se mi nemohlo líbit víc."

Talon se konečně začíná odpoutávat od minulosti, prozradil díky terapeutce svým bratrům, sestře a Jade, co se mu tehdy stalo. K dopadení zločinců jsou stále blíž. Jsem zvědavá na pokračování...

biki
16.04.2024 4 z 5

Buď už jsem si zvykla, anebo se překlad o něco vylepšil. Ale hlavně došlo k výraznému pokroku ve vývoji děje, který se mi nyní jeví bohatější oproti předchozím dílům, a konečně se začínají rozplétat tajemství okolo Talonova únosu. Líbilo se mi to podstatně víc než díly minulé.

Knižní novinky (6. týden)

06.02.2022

Kniha Oddanost v seznamech