Borůvky přehled

Borůvky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356562/bmid_boruvky-7x7-356562.jpg 3 145 145

Fejetony a povídky Barbary Nesvadbové poutavě, často sarkasticky, někdy s nadhledem, ale vždy s krystalickou upřímností vypráví o ženském světě. Ať už z pozice manželky, milenky, či matky. Reflektují pozici současných vztahů. Nelehkost navázat blízkost. Tíhu odpovědnosti i touhu po nových začátcích.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Borůvky. Přihlašte se a napište ho.

ydnac
03.06.2022 1 z 5

Požádala jsem paní v knihovně, že bych chtěla nějaké vtipné fejetony :-)
Vtipné počítač nevyhledal, ale našel fejetony :-) a tak jsem si odnesla tuto jednohubku.
Je to vyprávění paní Nesvadbové o jejích kamarádkách, kolegyních a přátelích, kteří poznali manželství a nevěru.
No, nijak jsem se nepobavila, přijala jsem to jako názor jiného člověka a to je vše.
Já žiju tak, abych byla šťastná každý den, přála bych to každému a tak bych tuto knížečku ani nedoporučila :-)

Jana_Hlus
16.11.2021 4 z 5

Báru čtu už dlouho, občas mi kniha sedne, občas ne. Ale z "Borůvek" mám pocit, že jsem konečně sehnala ten poslední střípek puzzle a díky trefným fejetonům pochopila mužský svět. Báře tentokrát tleskám (i když trošku posmutněle), a děkuji, asi mi to pomohlo od pravděpodobných těžkých chvil v budoucnu. Ovšem pro romantičky a nepoučitelné láskařky to asi vhodná četba není.

Lucie_1986
12.10.2021 2 z 5

Zpocatku mi prisla kniha o nicem. Pozdeji po pochopeni autobiografickych prvku jsem se trochu vice zacetla. Kdyby byla knizka od jine autorky, asi bych pointu nepochopila, ale tohle je proste typicka Bara Nesvadbova a jeji pohled na muze :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Borůvky v seznamech

v Právě čtených1x