Borůvky přehled

Borůvky
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212487/mid_boruvky-212487.jpg 3 145 145

Pozval mne na rande cizí muž. Taková věc se mi stává už málokdy. Ne jako před třemi lety, kdy nejméně každý týden. Ani jako před pěti, kdy téměř každý den. Fakt nekecám.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Borůvky. Přihlašte se a napište ho.

ydnac
03.06.2022 1 z 5

Požádala jsem paní v knihovně, že bych chtěla nějaké vtipné fejetony :-)
Vtipné počítač nevyhledal, ale našel fejetony :-) a tak jsem si odnesla tuto jednohubku.
Je to vyprávění paní Nesvadbové o jejích kamarádkách, kolegyních a přátelích, kteří poznali manželství a nevěru.
No, nijak jsem se nepobavila, přijala jsem to jako názor jiného člověka a to je vše.
Já žiju tak, abych byla šťastná každý den, přála bych to každému a tak bych tuto knížečku ani nedoporučila :-)

Jana_Hlus
16.11.2021 4 z 5

Báru čtu už dlouho, občas mi kniha sedne, občas ne. Ale z "Borůvek" mám pocit, že jsem konečně sehnala ten poslední střípek puzzle a díky trefným fejetonům pochopila mužský svět. Báře tentokrát tleskám (i když trošku posmutněle), a děkuji, asi mi to pomohlo od pravděpodobných těžkých chvil v budoucnu. Ovšem pro romantičky a nepoučitelné láskařky to asi vhodná četba není.

Lucie_1986
12.10.2021 2 z 5

Zpocatku mi prisla kniha o nicem. Pozdeji po pochopeni autobiografickych prvku jsem se trochu vice zacetla. Kdyby byla knizka od jine autorky, asi bych pointu nepochopila, ale tohle je proste typicka Bara Nesvadbova a jeji pohled na muze :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Borůvky v seznamech

v Právě čtených2x