Aleš a spol. přehled

Aleš a spol.
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23876/ales-a-spol-23876.jpg 4 182 182

Bořík a spol. série

Další nezbednosti čtyř kluků z Holešovic pobaví kluky i holky kolem 10 let. V této knize se vyprávění soustřeďuje na Aleše. Aleš se stává dočasným vůdcem party a všichni společně budují klubovnu. Brzy se přesvědčí, že budovat klubovnu a zároveň šéfovat Boříkovi, Mirkovi a Čendovi, i když jsou nerozluční kamarádi, není vůbec jednoduchá záležitost.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aleš a spol.. Přihlašte se a napište ho.

katy87
22.08.2023 5 z 5

"To je fakt, že člověk většinou pořád potřebuje peníze. Na různé věci, tedy na hlouposti, jak říká máma. Protože rodiče, když byli malí, jak alespoň tvrdí, vůbec nikdy žádné peníze nepotřebovali. K jídlu jim vždycky stačil kus suchého chlebíčka, který obvykle zapíjeli vodou ze studánky. Taky nikdy nechodili do biografu, poněvadž jim úplně stačilo koukat se na červánky nebo na východ slunce. Když někdy podobné řeči musím poslouchat, tak se vůbec divím, že táta s mámou dovedou číst a psát."

Lucissia
12.07.2023 5 z 5

Kdysi přečteno mockrát a i teď se ráda k Boříkovi a spol. ráda vracím. On je prostě nesmrtelný. :-)

Janizoun
23.08.2022 5 z 5

Další mé oblíbené knížky z mládí, Bořík, Marek, Aleš, Mirek, Čenda, ty kluky a knížky "žeru" ještě dnes :-) A četla jsem je i svým dětem.
Pan Vojtěch Steklač a jeho knihy jsou další má srdeční záležitost. Doporučuji dospělým i dětem. Vždyť je to fajn a krásný počteníčko :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Aleš a spol. v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x