Bohovia prichádzajú přehled

Bohovia prichádzajú
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36258/bohovia-prichadzaju-36258.jpg 4 145 145

.Vo svojej najnovšej knihe sa autor venuje otázke, ktorou sa ľudstvo zaoberalo už tisícročia: kto boli v skutočnosti bohovia z dávnych mýtov? Ako si možno vysvetliť protirečenia v Biblii? Ako to bolo v skutočnosti so zázrakom vo Fátime? Prečo sa tak neuveriteľne podobajú pagody v Mjanmarsku, bývalej Barme, ma vesmírne rakety?

Literatura světová Historie Záhady
Vydáno: , Remedium

Der Götter-Schock , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bohovia prichádzajú. Přihlašte se a napište ho.

Leonora
22.05.2024 2 z 5

Pozoruhodná sbírka fantasmagorických představ a argumentačních faulů. Typicky: nadhodí se hypotéza a poté, co se s ní bez sebemenšího náznaku důkazu pohrává, je už v dalším textu pokládána za jasnou a prokazatelnou realitu.
Co dodat...

klmonkaa
27.07.2023 5 z 5

Veľmi zaujímavé a veľmi poučné aj napriek hypotetickému rozmeru. Erich je bádateľ, ktorý sa vyjadruje ku kontroverzným témam tak, že to miestami dáva skutočný zmysel.

Iki1
06.05.2023 4 z 5

Výborné čtení, je znát, že autor vycházel z pečlivého studia velkého množství materiálů. Vzhledem k době vzniku knihy to nebylo tak jednoduché jako dne. Autor je navíc velmi obratný stylista, takže kniha je uspořádána čtivě a vcelku srozumitelně. Podle mého soudu trochu vázlo vzájemné řazení informací, ale možná to je jen subjektivní čtenářský dojem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bohovia prichádzajú v seznamech

v Právě čtených2x